• Start  »  
 • Aktualności  »  
 • Dowiedz się jak zarządzać stresem razem z Małgorzatą Osowiecką

Dowiedz się jak zarządzać stresem razem z Małgorzatą Osowiecką

18.5.2022

Co robimy, gdy się stresujemy? Przede wszystkim działamy na własną niekorzyść! Nie dość, że przygniata nas nadmiar obowiązków - praca, dom, sprawy urzędowe, codzienne zobowiązania, to jeszcze sami dobijamy się stresem. Że coś nam nie wyszło. Że mamy coś do zrobienia. Że ktoś coś sobie o nas pomyśli. Że nie sprostamy czyimś oczekiwaniom. Stres to bardzo silny bodziec, który można wykorzystać na naszą korzyść. Trzeba tylko wiedzieć jak nim zarządzać!

Szkolenie z zarządzania stresem

Raport "Stres w pracy 2021" pokazuje, że co 5 Polak stresuje się podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Jest więc spora szansa, że czytasz ten tekst, bo Ty także walczysz ze stresem. Mamy dla ciebie propozycję - nowy kurs w Żaku : Zarządzanie stresem , który poprowadzi znana psycholożka Małgorzata Osowiecka. Na co dzień zajmuje się badaniami nad stresem. Opracowany przez nią program kursu pomoże Ci w przezwyciężeniu stresu i opanowaniu własnych emocji.

Zapisz się na kurs i dowiedz się jak walczyć ze stresem!

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.