• Start  »  
  • Aktualności  »  
  • Harmonogram egzaminu zawodowego sesja czerwiec - lipiec 2020 (podstawa programowa 2017 i 2012)

Harmonogram egzaminu zawodowego sesja czerwiec - lipiec 2020 (podstawa programowa 2017 i 2012)

25.5.2020

PISEMNY EGZAMIN zawodowy sesja czerwiec lipiec 2020 podstawa programowa 2017

23.06.2020 godz. 10.00 - sala 210 (II piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła

EE.08 - Technik informatyk III

AU.68 - Technik administracji IV

23.06.2020 godz. 10.00 - sala 402 (IV piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła

AU.68 - Technik administracji IV - dostosowanie

23.06.2020 godz. 12.00 - aula (parter), ul. Sikorskiego 33, Piła

AU.36 - Technik rachunkowości III

MS.12 - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy III

TG.09 - Technik turystyki wiejskiej IV

23.06.2020 godz. 14.00 - aula (parter), ul. Sikorskiego 33, Piła

AU.62 - Technik usług kosmetycznych IV

AU.65 - Technik rachunkowości IV

EE.09 - Technik informatyk IV

PRAKTYCZNY EGZAMIN zawodowy sesja czerwiec lipiec 2020 podstawa programowa 2017 i 2012

22.06.2020 godz. 9.00 - sala 210 (II piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła

AU.68 - Technik administracji IV

22.06.2020 godz. 9.00 - sala 402 (IV piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła

AU.68 - Technik administracji IV - dostosowanie

 

 22.06.2020 godz. 13.00 - aula (parter), ul. Sikorskiego 33, Piła

AU.61 - Technik usług kosmetycznych III

TG.09 - Technik turystyki wiejskiej IV

MS.12 - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy III

A.61 - Technik usług kosmetycznych III

 

25.06.2020 godz.  8.00   -   ul. Kazimierza Wielkiego 17, Stargard 73-110, sala nr 7
                             12.00
(szczegółowa lista zdających dostępna w sekretariacie szkoły)

AU.62 - Technik usług kosmetycznych IV

 

26.06.2020 godz.  8.00   -   Pracownia kosmetyczna, ul. Półwiejska 25/1 , Poznań
                            12.00
                             16.00
(szczegółowa lista zdających dostępna w sekretariacie szkoły)

AU.62 - Technik usług kosmetycznych IV

 

27.06.2020 godz. 9.00 - sala 401 (IV piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła
(szczegółowa lista zdających dostępna w sekretariacie szkoły)

AU.36 - Technik rachunkowości III

 

27.06.2020 godz. 9.00 - sala 402 (IV piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła

A.36 - Technik rachunkowości III

 

 27.06.2020 godz. 15.00 - sala 401 (IV piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła
(szczegółowa lista zdających dostępna w sekretariacie szkoły)

AU.36 - Technik rachunkowości III

27.06.2020 godz. 15.00 - sala 402 (IV piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła

A.65 - Technik rachunkowości IV

 

27.06.2020 godz.  16.00   -  Zespół Szkół Ekonomicznych, Ul. Marszałkowska 40, Poznań, sala 117
(szczegółowa lista zdających dostępna w sekretariacie szkoły)

EE.09 - Technik informatyk IV

 

28.06.2020 godz. 9.00 - sala 401 (IV piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła
(szczegółowa lista zdających dostępna w sekretariacie szkoły)

AU.65 - Technik rachunkowości IV

 

28.06.2020 godz. 15.00 - sala 401 (IV piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła
(szczegółowa lista zdających dostępna w sekretariacie szkoły)

AU.65 - Technik rachunkowości IV

03.07.2020 godz. 16.00 - sala 401 (IV piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła
(szczegółowa lista zdających dostępna w sekretariacie szkoły)

EE.08 - Technik informatyk IV

04.07.2020 godz. 8.00 - sala 401 (IV piętro), ul. Sikorskiego 33, Piła
(szczegółowa lista zdających dostępna w sekretariacie szkoły)

EE.08 - Technik informatyk IV

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
    Zapisz
    się online

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.